Poniedziałkowa prasówka.

Wczoraj pisałem o symbolicznym nowym początku, nowej erze  i nowych lepszych czasach dla Bucks w związku z oficjalnym otwarciem hali Fiserv Forum. Nie ja jeden panikowałem, kiedy jeszcze przed przejęciem klubu przez Marca Lasry’ego i Wesa Edensa Bucks byli zagrożeni przeprowadzką do innego miasta. Nowi właściciele nie tylko dali klubowi potrzebny zastrzyk pieniędzy, ale dodatkowo zapewnili Kozłom spokojną przyszłość w Milwaukee. Co ciekawego można dzisiaj poczytać w sieci o Bucks?

  • Według Yahoo, Milwaukee Bucks mają najbardziej imponującą halę w lidze.
  • O nowej hali możecie też przeczytać na oficjalnej stronie Bucks: Fiserv Forum oficjalnie otwarte
  • The Ringer daje Giannisowi +450 szans na zdobycie MVP w tym sezonie. Przed nim tylko LeBron James i Anthony Davis.
  • HoopsHabit rozkłada na czynniki wpływ Brooka Lopeza na defensywne zbiórki Bucks. Brook indywidualnie nie jest tytanem gry na desce, ale jego obecność na parkiecie może spowodować, że więcej zbiórek będzie lądowało w rękach Giannisa, Erica czy Middletona. Każdy z nich jest odpowiedzialny za natychmiastowe wyprowadzanie kontr i wcale bym się nie zdziwił, gdyby część z nich była kończona trójką przez nadbiegającego na końcu Lopeza.
  • Yahoo również pisze o przeprowadzce Brandona Jenningsa do Rosji.
  • Najlepsze na koniec. Players’ Tribune i artykuł o Jabarim Parkerze, którzy opowiada, co dla niego znaczy powrót do Chicago. Must read.

I na koniec moje pytania przed sezonem:
– Co jeszcze byście widzieli w poniedziałkowej prasówce? Przegląd/podsumowanie twittów o Bucks? Wideo? Dodatkowe komentarze/podsumowania meczów? A może macie swoje pomysły? Dajcie znać mailowo, w komentarzach lub na twitterze.

Dzięki.

Reklama