Bucks

Republikanie blokują budżet. Znowu brak porozumienia w sprawie nowej hali Bucks.

Charles Benson z WISport.com podał najświeższe informacje po wczorajszym spotkaniu, które miało być TYM spotkaniem. Mieliśmy poznać szczegóły finansowania nowej hali i poznaliśmy – wszystko na to wskazuje, że architektoniczna saga, która ma decydować o „być albo nie być” Bucks w Milwaukee, będzie jeszcze trochę trwała.

Sprawa wygląda następująco – Demokratom nie podoba się plan budżetu na najbliższe dwa lata, ale podoba im się budowa hali.Republikanie są przeciwni hali i zachwyceni budżetem. Problem polega na tym, że to Republikanie mają większość, a Demokraci powoli mają mokro.

Mimo złych wieści z wczorajszego spotkania, gubernator Scott Walker jest dobrej myśli i uważa, że wszystko może się zakończyć jeszcze w tym tygodniu. Nam chyba też nie pozostaje nic innego, jak pozostać dobrej myśli. Pamiętajmy, że plan budowy Miller Park w Milwaukee też pojawił się w ostatniej chwili, na początku był bardzo krytykowany, a ostatecznie za jego budową wypowiedzieli się zgodnie zarówno Republikanie jak i Demokraci.

Czekamy dalej.

build it

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s