Bucks mają nowego właściciela!

bucks sprzedani

W końcu skończyła się szopka, o której o dziwo tak fajnie mi się pisało. Potwierdziły się poprzednie doniesienia Simmonsa, że nowymi właścicielami Bucks zostaną Edens i Lasry. Tutaj możecie dowiedzieć się o nich nieco więcej.

Ponieważ dopiero niedługo odbędzie się oficjalna konferencja prasowa, nie ma jeszcze żadnych konkretów. Wiadomo jedynie tyle, że koszt budowy nowej hali w Milwaukee wyceniono na około 500 milionów, z czego 200 milionów wyłożą z własnej kieszeni Edens, Lasry i … Kohl. Cała brakująca reszta będzie musiała zostać pokryta z pieniędzy zarówno prywatnych inwestorów, jak i z miejskiej kasy.

Wg źródeł, Kohl sprzedał drużynę za 550 milionów, dzięki czemu będzie miał trochę dodatkowych zaskórniaków, żeby wesprzeć budowę hali. Na pewno dołoży się również właściciel Brewers, Attanasio, który powiedział, że budowa nowej hali jest dobrą rzeczą dla miasta i na pewno przyniesie korzyści dla mieszkańców.

Nie kryję, jaram się. W końcu skończyły się plotki i zaczęły czyny. Niebawem więcej szczegółów.

Reklamy

Jedna myśl

  1. No proszę, udało się Kohlowi opchnąć Koziołki i to za taką kasę! To teraz dobry wybór w drafcie, budowa hali i za 3 lata FEAR THE DEER!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s