Bucks bliscy sprzedaży. Może nawet dzisiaj.

Herb Kohl od dawna próbuje zrobić co w jego mocy, aby sprzedać klub w dobre ręce. Dobre, czyli takie, które zagwarantują budowę nowej hali w Milwaukee oraz pozostawienie klubu w mieście. Wiele dotychczasowych rozmów wskazywało na to, że senator Kohl sprzeda drużynę zaraz po zakończeniu sezonu, albo w trakcie wakacji.

Jednak kiedy wracasz od teściów, włączasz komputer i widzisz Simmonsa, piszącego:

Hearing the Milwaukee Bucks are very VERY close to being sold pending league approval. Might be done already. PS: Not to the Seattle guys.

masz ochotę skakać z radości. Jeśli Simmons coś pisze na twitterze, to nie może być zwykła plotka. Ba. Jak Simmons mówi, żebyś zamknął komputer i dwa razy zaklaskał żeby znowu działał, to robisz to w mgnieniu oka. Podobno wartość transakcji ma się mieścić między 500 a 550 milionów.

ebc9976b264bfd5ebb93b24bdf03aa0c

Plotka w przeciągu kilku najbliższych godzin się potwierdzi. Jeśli to będzie prawda (błagam, niech tak będzie), to mam jeszcze jedną prośbę. Niech nowym właścicielem zostanie Attanasio i zrobi z Bucks to, co zrobił z Brewers. Szczególnie że będzie miał do dyspozycji zarówno draft, jak i cały offseason.

Do dzieła!

Reklama

Jedna myśl w temacie “Bucks bliscy sprzedaży. Może nawet dzisiaj.

  1. Fajny komentarz z tweetera odnoszącym się też do ostatniej notki o Sandersie:
    Pat DeCola ‏@Pat_DeCola 3h
    @BillSimmons Larry Sanders: „So I won’t be playing in Washington state? Damn.”

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.