Mamy 10 dni na jakiś highlight Stephensa

Kiedy po długiej przerwie od pisania wracam nagle do napisania marnej jakości notki o DJ Stevensie, to znaczy że z Bucks nie jest najlepiej. Ważna informacja – 46 cali dosiężnego DJa wylądowało wczoraj w Milwaukee prosto z Grecji, gdzie reprezentując barwy tamtejszego (Ersanosu?) Ilyakosu zdobywał średnio 9,8 punktów, 8,9 zbiórek i 2,2 bloków w 18 rozegranych meczach.

Po co nam taki zawodnik na miesiąc przed zakończeniem sezonu? Jakiś plan ma na pewno trener Drew, który dał mu w meczu z Kings aż 26 minut na parkiecie. Może chciał nieco podnieść atrakcyjność meczów Bucks? Jedno jest pewne – zawodnik, który dwa razy wygrał konkurs wsadów w D-League z miejsca staje się trzecim MUST WATCH zawodnikiem w Kozłach – po Antku i Woltersie. Poniżej próbka jego umiejętności.

DJ, czekamy!

 

Reklama

6 myśli w temacie “Mamy 10 dni na jakiś highlight Stephensa

  1. Jak nie siedzisz na reddicie ani na imgurze to polecam kanał nba http://imgur.com/r/nba. imgur to generalnie ciekawe zdjecia i wizualizacje statystyk, a na reddicie dosyć szybko newsy + „znaleziska” z komentarzami w stylu opisz sytuacje swojej drużyny tytułem filmu albo ama z zawodnikami : )

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.