oko Saurona skierowane na przedsmak finalow w Milwaukee

rzadko pisze zapowiedzi. jeszcze rzadziej robie to na telefonie w silowni (brb) przerwie między seriami. przed (brb) nami jednak mecz, ktory traktuje wyjatkowo. do milwaukee przyjezdza Durant i Thunder. Spotkaja sie zatem dwie druzyny, ktore juz niedlugo spotkaja sie w wielkim finale. (brb)

mowiac juz calkiem powaznie, jak ktos z was wstanie w nocy na ten fascynujacy pojedynek, pamietajcie o kilku rzeczach:

(brb)

1. KD ma najnizsza srednia zdobywanych punktow w karierze przeciwko bucks . W 8 meczach (brb) meczach z bucks rzuca średnio 23,3pkt,  w czasie gdy jego średnia w lidze wynosi teraz 28,3pkt.

2. (Brb) bucks są na pierwszym miejscu w lidze (razem z  SAS i Indiana) pod względem punktów rzucanych przez przeciwnikow. Tylko 6 zawodnikow rzuciło nam w tym sezonie więcej niż 30pkt.

3. (Brb) po raz pierwszy w tym sezonie na przeciwko siebie staną najlepsi blokujący . Ibaka ostatnio wyprzedził Sandersa i prowadzi o 0,2bl/mecz

4. To będzie też pojedynek dwóch najlepiej (Brb) blokujacych ekip w nba.  Thunder 7,5 bucks 7 bloków na mecz.

5. (Brb) bucks wygrali z Thunder 5 z ostatnich 8 meczów,  ale to przegrali jedyny mecz w zeszłym sezonie 89-109.

5. (Brb) niestety patrząc na zwycięstwo wolves z Thunder,  nie należy się spodziewać powtórnego złego występu OKC. można zatem założyć (Brb) porażkę bucks, ale po szybkim i efektownym widowisku.

Reklama